Red Zmaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DRACO DORMIENS NUMQUAM TITILLANDUS
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Diplomatija!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Solmax
Admin
Solmax


Posts : 145
Join date : 2008-06-29
Age : 35
Location : Zemun

Diplomatija! Empty
PostSubject: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeSat Aug 23 2008, 14:53

Ponovi, saradnje ili nesto drugo.....
Back to top Go down
https://redzmaja.forumotion.co.uk
urose
Zmajevo jaje
urose


Posts : 11
Join date : 2008-08-23

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeSat Aug 23 2008, 15:33

POZDRAV ZA SVE ZMAJEVE!JA REKO DA SE JAVIM SAMO DA SAM SE REGISTROVAO Very Happy What a Face
Cool su vam ovi zuti loodaci! affraid
Back to top Go down
urose
Zmajevo jaje
urose


Posts : 11
Join date : 2008-08-23

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeSun Aug 31 2008, 17:37

E sta mislite da se nasi savezi na RS2 udruze!?
Back to top Go down
David faraon
Zmajevo jaje
David faraon


Posts : 39
Join date : 2008-07-26

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeSun Aug 31 2008, 21:08

POZDRAV ZA SVE ZMAJEVE I HVALA NA ODBRANI.KAD SMO KOD DIPLOMATIJE,DA LI BI MOGAO NEKO DA MI DA U RS1 DA BUDEM ZMAJ LEDA??KAO STO SAM BIO U RS2.JA SAM U SAVEZ DRACONI WARRIORS.TU SU MLADEN,RODA,SARINGAN I JOS NEKI.HALIFAKS MI JE REKAO DA MLADEN NIJE TU.MLADEN BI MI SIGURNO DAO TAJ CIN,A DA LI IMA NEKO KO BI MI DRUGI MOGAO DATI? lol! lol!
Back to top Go down
Joanne_xD
Zmajevo jaje



Posts : 13
Join date : 2008-09-07
Age : 34

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeMon Sep 08 2008, 02:04

Sto se diplomatije tiche .. predlazhem da svi wingovi medjusobno dogovaraju oko sklapanja ponova i saradnji ... da ne bude, jedan wing ima pon sa nekim, a drugi ratuje sa istim Smile

znachi, da se i tu ostvari komunikacija i da zajedno odluchujemo sa kim tjemo saradjivati a sa kim ne Smile

Diplomatija! 567232
Back to top Go down
Sharingan
Mali Zmaj
Sharingan


Posts : 77
Join date : 2008-07-13
Location : Nish

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeMon Sep 08 2008, 09:53

Ja mislim da koje saradnje i PON-ove imaju krila ima i maticni savez scratch scratch
Back to top Go down
Guest
Guest




Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeThu Sep 11 2008, 12:24

mislim da su krila glavmog saveza suvise mala i neorganizovana, svi dobijamo naredjenja od nekog iz glavnog saveza nejasna i nesinhronizovana. krila treba da imaju vise autonomije. poz svima
Back to top Go down
Solmax
Admin
Solmax


Posts : 145
Join date : 2008-06-29
Age : 35
Location : Zemun

Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitimeThu Sep 11 2008, 16:08

vojakg wrote:
mislim da su krila glavmog saveza suvise mala i neorganizovana, svi dobijamo naredjenja od nekog iz glavnog saveza nejasna i nesinhronizovana. krila treba da imaju vise autonomije. poz svima

Kao prvo mi smo jedan savez, niste vi samo tamo neki wing, i "naredjenja" su doneta odlukom svih onih koji zele da ucestvuju u tome. a ta "naredjenja" su sasvim jasna i precizna, ono sto ne valja jeste to sto ih vi ne izvrsavate! i nemoj da mi pricas kakva krila treba da budu, jer nemas pojma kakva su krila u drugim savezima, gde nemaju ama nikakvu autonomiju!

pozz i ubuduce nemojte da kenjate ako nemate cvrstu osnovu
Back to top Go down
https://redzmaja.forumotion.co.uk
Sponsored content





Diplomatija! Empty
PostSubject: Re: Diplomatija!   Diplomatija! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Diplomatija!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Red Zmaja :: Travian :: Forum Reda Zmaja-
Jump to: